O Nas

Akademia Jedzenia to innowacyjny serwis, pomagający kobietom, które chciałyby zacząć lepiej się odżywiać i zgubić zbędne kilogramy, ale stosowane przez nie do tej pory diety nie dawały trwałych rezultatów. Dzięki temu serwisowi każda z nas może zmienić swój sposób odżywiania i osiągnąć wymarzone cele. Wyjątkowość serwisu polega na tym, że pomaga on zmienić złe nawyki żywieniowe u podstaw, czyli w sposobie myślenia. Nie znajdziesz tu żadnych „cudownych” diet, ale uzyskasz proste wskazówki, dzięki którym osiągniesz sukces. Jest to pierwsza usługa on line, oferująca pomoc w radzeniu sobie z zaburzeniami odżywiania od strony psychologicznej.

Jeżeli Ty także borykasz się z zaburzeniami odżywiania i chciałabyś pozbyć się swoich problemów, oznacza to, że ten serwis jest dla Ciebie. Sama przekonasz się, że e-terapia może być równie skuteczna jak ta bezpośrednio ze specjalistą. Dodatkowo taka forma sesji pozwoli Ci zaoszczędzić wiele czasu oraz nakładów finansowych. Nie zwlekaj - zaproś zmiany do swojego życia i razem z Akademią Jedzenia zrób krok w stronę nowej, lepszej siebie.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w Ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość.