• Czym są kalorie i po co je liczyć?

  Wszędzie sporo mówi się o kaloriach, czytamy o ich zawartości na etykietach produktów, obliczamy ich ilość, ustalając dietetyczne menu, staramy się ograniczać ich dostarczanie, żeby osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Czy wiemy jednak, co kryje się pod pojęciem „kalorie”?

  Czytaj dalej
 • Pierwszy taki serwis w Polsce!

  Akademia Jedzenia to innowacyjny serwis, pomagający osobom, które chciałyby zacząć lepiej się odżywiać i zgubić zbędne kilogramy, ale stosowane przez nie do tej pory diety nie dawały trwałych rezultatów. Dzięki niej każdy może zmienić swój sposób odżywiania i osiągnąć wymarzone cele. Wyjątkowość serwisu polega na tym, że pomaga on zmienić złe nawyki żywieniowe u podstaw, czyli w sposobie myślenia.

  Czytaj dalej
 • Pomogliśmy już wielu - Tobie też pomożemy!

  Z roku na rok na świecie wzrasta liczba osób cierpiących z powodu zaburzeń odżywiania różnego typu. Przede wszystkim występują one u osób w wieku dojrzewania lub dopiero wkraczających w dorosłe życie. Nie jest to jednak zasada, gdyż problem ten może dotknąć każdego, bez względu na wiek czy płeć.

  Czytaj dalej
 • Skorzystaj z pomocy naszych ekspertów!

  Akademia Jedzenia została stworzona przy współpracy wielu specjalistów z dziedziny odżywiania, lekarzy psychiatrów, trenerów personalnych, a także dietetyków. Dzięki temu całą ich wiedzę udało się zebrać w tym jednym serwisie, który jest nieocenioną pomocą dla każdej kobiety, mającej problemy z odżywianiem i co za tym zwykle idzie – utrzymaniem prawidłowej sylwetki.

  Czytaj dalej

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w Ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość.