Skorzystaj z pomocy naszych ekspertów!

Akademia Jedzenia została stworzona przy współpracy wielu specjalistów z dziedziny odżywiania, lekarzy psychiatrów, trenerów personalnych oraz dietetyków. Dzięki temu całą ich wiedzę udało się zebrać w tym jednym serwisie, który jest nieocenioną pomocą dla każdej kobiety, mającej problemy z odżywianiem i co za tym zwykle idzie – utrzymaniem prawidłowej sylwetki. Dzieląc się swoim doświadczeniem, pomogli nam uważnie prześledzić różne typy psychologiczne, przeanalizować myśli i uczucia osób, które na co dzień borykają się z różnymi rodzajami zaburzeń odżywiania i wyciągnąć wnioski. Na tej podstawie stworzyliśmy program o charakterze terapeutycznym, którego sesje są indywidualnie dopasowywane dla każdego Użytkownika na podstawie wnikliwej analizy psychologicznej.

Nasi eksperci przygotowali także dzienniczek, który pomoże kontrolować ilość spożywanych kalorii. By maksymalizować trwałość efektów terapii, opracowali również zadania motywujące do samodzielnej pracy, która w przypadku zaburzeń odżywiania, silnie zakorzenionych na poziomie psychologicznym, jest bardzo istotna oraz pomocna.

Przez cały program Użytkownikowi towarzyszy specjalista, który pojawia się we wszystkich kursach wideo oraz sygnalizuje na bieżąco o postępach czy problemach. Interakcja między Użytkownikiem a serwisem odpowiada tej, jaka ma miejsce w przypadku tradycyjnej wizyty w gabinecie u specjalisty. Pamiętaj także, że za Akademią Jedzenia stoją lata pracy, badań i doświadczeń całej grupy ekspertów. Teraz Ty też możesz skorzystać z ich pomocy – nie zwlekaj i zacznij już dziś!

Inne artykuły

Słodyczomania – czy jesteś jej ofiarą?
Para na tak! Gotuj na parze – pożegnaj się z patelnią i tłuszczem
Kobieca dieta – na co zwracać uwagę?

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w Ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość.