Pierwszy taki serwis w Polsce!

Akademia Jedzenia to innowacyjny serwis, pomagający kobietom, które chciałyby zacząć lepiej się odżywiać i zgubić zbędne kilogramy, ale stosowane przez nie do tej pory diety nie dawały trwałych rezultatów. Dzięki Akademii każda z nas może zmienić swój sposób odżywiania i osiągnąć wymarzone cele. Wyjątkowość serwisu polega na tym, że pomaga on zmienić złe nawyki żywieniowe u podstaw, czyli w sposobie myślenia. Nie znajdziesz tu żadnych „cudownych” diet, ale uzyskasz proste wskazówki, dzięki którym osiągniesz sukces. Jest to pierwsza usługa on line, oferująca pomoc w radzeniu sobie z zaburzeniami odżywiania od strony psychologicznej.

Akademia Jedzenia pozwoli Ci zaoszczędzić czas oraz pieniądze. Teraz nie musisz specjalnie wybierać się do dietetyka lub psychologa. Kroki terapii możesz wykonywać w dowolnym momencie w domowym zaciszu - wystarczy, że w chwili wolnego czasu usiądziesz do komputera. Nasz serwis pomoże Ci w sytuacji, kiedy usługi psychologiczne są dla Ciebie z różnych względów trudno dostępne.

Dzięki Akademii Jedzenia możesz być pewna, że osiągnięte przez Ciebie rezultaty będą trwałe. Jest to bardzo duża korzyść, ponieważ niestety często różne diety czy reżim ćwiczeń powodują, że ich działanie jest krótkotrwałe i zwykle (w ponad 90% przypadków) wywołują tzw. efekt "jojo". Kiedy zmniejsza się motywacja, po pewnym czasie waga wraca do poprzedniej wartości, a nawet ją przekracza. Korzystając z pomocy naszego serwisu, wprowadzisz zmiany na poziomie behawioralnym, co wprawdzie nie jest łatwe, ale gwarantuje mocną i niezmienną podstawę dla zdrowszego ciała i ducha.

Wiele osób z zaburzeniami odżywiania zwyczajnie wstydzi się szukać profesjonalnej pomocy i próbuje samodzielnie zmienić swoje nawyki. Niestety własne próby poradzenia sobie z tym problemem przeważnie nie przynoszą zamierzonego efektu. Nasz serwis oferuje specjalistyczną pomoc on line - jest to tzw. psychoterapia wspomagana komputerowo. Jak pokazały badania naukowe, użycie komputera w psychoterapii może być równie skuteczne, jak psychoterapia z bezpośrednim udziałem specjalisty. Jest to absolutna nowość na polskim rynku. Akademia Jedzenia umożliwia więc prowadzenie samodzielnej, anonimowej, zautomatyzowanej psychoterapii zaburzeń odżywiania.

W Akademii Jedzenia wszystkie kroki terapii są w pełni zindywidualizowane. To, jaką sesję otrzyma użytkownik, zależy od jego zachowania, samopoczucia, postępów oraz odpowiedzi udzielonych na zadane przez system pytania. Dzięki temu nasza e-usługa jest niemal tak samo elastyczna i dostosowana do indywidualnych potrzeb każdej kobiety, jak terapia z prawdziwym specjalistą. Każda kobieta korzystająca z serwisu może być pewna, że otrzyma jedynie takie kroki, które bezpośrednio dotyczą jej problemów, dzięki funkcji „inteligentnego” doboru sesji. Takie indywidualne dopasowanie terapii maksymalizuje jej skuteczność.

Jeżeli ty także borykasz się z zaburzeniami odżywiania i chciałabyś pozbyć się swoich problemów – to znaczy, że ten serwis jest dla Ciebie. Sama przekonasz się, że e-terapia może być równie skuteczna jak ta bezpośrednio ze specjalistą. Dodatkowo taka forma sesji pozwoli Ci zaoszczędzić wiele czasu oraz nakładów finansowych. Nie zwlekaj - zaproś zmiany do swojego życia i razem z Akademią Jedzenia zrób krok w stronę nowej, lepszej siebie!

Inne artykuły

Słodyczomania – czy jesteś jej ofiarą?
Para na tak! Gotuj na parze – pożegnaj się z patelnią i tłuszczem
Kobieca dieta – na co zwracać uwagę?

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w Ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość.